Google+

Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Mažas namas "Lelija" 78m2

Tai vieno buto gyvenamojo arba sodo namas. Nesudėtingasis statinys. Paprastas ir ekonomiškas vieno aukšto namas. Pastatas dengiamas dvišlaičiu stogu. Gali būti statomas mūrinis arba medinis karkasinis, skydinis. Pagrindinis įėjimas projektuojamas iš vakarų pusės (gali būti keičiama). Patalpos: tambūras, holas, tualetas + dušas, svetainė su virtuve, katilinė, drabužinė, 2 kambariai. Bendras plotas - 77.89 m2.

Gali būti statomas kaip sodo namas, kuriam nereikalingas leidimas statybai.
Projekto be leidimo statybai kaina 400€. Sklypo sutvarkymo (pririšimas) dalis - 100€


Gyvenamojo namo supaprastintas statybos projektas miesto ar rajono vietovėje su leidimu statybai - 800€, priklausomai nuo situacijos, papildomų dalių ir kita. Kreipkitės, rasim geriausią sprendimą.Galima projekto korektūra už sutartą kainą.

 

 

 

 

 

 

   
   
   
   
komentarų nėra
 
Jūsų komentaras (bus rodomas po peržiūros)
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
© 2003-2019 Archipas. Visos teisės saugomos.
    Sprendimas: E-Business Solutions

 

Architektų paslaugos

Projektuojame įvairios paskirties pastatus. Pagal jūsų pateiktą projektavimo užduotį, parengsime sodo, gyvenamojo namo, pirties, ir kitos paskirties pastato techninį darbo  projektą, jį suderinsime su visomis statybos priežiūros institucijomis, išimsime leidimą statybai. Taip pat parduodame kartotinius projektus, juos pritaikome jūsų sklypui, suderiname.

Daugiau>