Google+

Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Mažo namo su mansarda projektas "Gvidas" 79m2

 Mažas sodo ar gyvenamojo namo projektas. Gali būti statomas iš medžio konstrukcijų, rąstų arba karkaso. Galimas ir blokelių variantas.

Projektuojamos patalpos: Pirmajame aukšte: laiptinė tamburas, katilinė, vonia ir wc. Miegamasis kamabrys, svetainė su virtuve. Svetainėje yra židinys, lauke projektuojama terasa po stogu. Mansardoje du kambariai.

Bendras plotas 79 m2.

Rajono vietovėje, esamoje sodyboje arba naujai suformuotame ūkininko ūkyje (po kaimo plėtro žemėtvarkos projekto) registruojant kaip ūkinį pastatą galima statyti be leidimo statybai. Mieste reiktų gauti leidimą statybai, jeigu statoma ne sodo bendrijos teritorijoje. Sodo bendrijoje registruojant kaip sodo namą nesvarbu rajonas ar miestas nereikalingas leidimas statybai, išskyrus saugotiną teritoriją.

Supaprastinto statinio projekto kaina 500€. (Aiškinamasis raštas, sklypo planas, architektūra).

Su leidimu statybai kaip gyvenamajam namui apie 700-1000€ (priklausomai nuo papildomų dalių)

Tik architektūriniai brėžiniai - 350€

 
  
  
  
  
  
  
  

 

© 2003-2019 Archipas. Visos teisės saugomos.
    Sprendimas: E-Business Solutions

 

Architektų paslaugos

Projektuojame įvairios paskirties pastatus. Pagal jūsų pateiktą projektavimo užduotį, parengsime sodo, gyvenamojo namo, pirties, ir kitos paskirties pastato techninį darbo  projektą, jį suderinsime su visomis statybos priežiūros institucijomis, išimsime leidimą statybai. Taip pat parduodame kartotinius projektus, juos pritaikome jūsų sklypui, suderiname.

Daugiau>